در تمام مراحل تحصیل در چین با شما هستیم

ما طیف گسترده‌ای از خدمات تحصیلی و مهاجرتی را ارائه می‌دهیم

مجموعه «آی سی» از سال ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷ در حوزه امورات پذیرش، از جمله مشاوره مهاجرت و انتخاب رشته های تحصیلی شروع به کار کرده، و همواره متقاضیان تحصیل در خارج از کشور را همراهی کرده است. این مجموعه با سلسله مراتبی متشکل از مدیریت مجموعه، مدیریت اجرایی، مشاوران خبره و تیم دیجیتال، خدمات خود را به متقاضیان تحصیل در چین در تمامی مراحل مهاجرت تحصیلی ارائه می‌کند.

این مجموعه توسط جناب داود شکیبا تأسیس شده است. ایشان سابقه تحصیل در کشور مجارستان و کالج بین المللی اوسینا در شهر بوداپست را دارد، و در حال حاضر دانشجوی پزشکی در دانشگاه ججیانگ با رتبه جهانی ۵۳ در کشور چین است.

 ایشان سابقه شرکت در همایش‌های بین‌المللی علمی-تحقیقاتی در کشور چین را داشته و در بخش تحقیقاتی دانشگاه ججیانگ فعالیت دارند. جناب شکیبا در مبحث آناتومی نیز در این دانشگاه همکاری می‌کنند و به‌عنوان استادیار فعالیت دارند. ایشان همچنین عضو سابق شورای مرکزی مجمع دانشجویان ایرانی در استان ججیانگ بوده‌اند.

حوزه فعالیت مجموعه «آی سی» کشور چین است؛ و به دلیل حضور مدیریت مجموعه در کشور چین روابط بسیار خوبی با دانشگاه‌های چین به‌منظور اخذ پذیرش دارد.

مشاهده دوره ها

دوره‌های پرطرفدار

1397-10-7 17:28:36 +00:00

اقتصاد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک چاپگرها است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک چاپگرها است.

برای درخواست مشاوره اطلاعات خود را ثبت کنید

همین حالا درخواست مشاوره رایگان کنید